Promy z Sassnitz - Rezerwacja

W tym miejscu możesz bezpiecznie zarezerwować bilety na promy pasażerskie BornholmsLinjen, które kursują z Niemiec na trasie Sassnitz-Ronne-Sassnitz. Bilety dla osób pieszych, z rowerami, samochodów osobowych i ciężarowych oraz camperów.

Ceny w systemie elastycznym. Podana cena stanowi najniższą, możliwą do uzyskania cenę biletu promowego.

Aby zarezerwować bilety wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy formularz. W razie pytań lub wątpliwości możesz się z nami skontaktować pisząc na adres poczty elektronicznej lub dzwoniąc - tel. 65 526 20 88. Obsługa wyjazdów indywidualnych oraz grupowych.

Sassnitz (Niemcy) - Rønne (Bornholm)

X
Wybierz rodzaj biletu
Cena od: 117 zł
(199 DKK)
Cena od: 29 zł
(49 DKK)
Bezpłatnie
Cena od: 146 zł
(248 DKK)
Cena od: 117 zł
(198 DKK)
Bezpłatnie
Cena od: 470 zł
(799 DKK)
Cena od: 703 zł
(1195 DKK)
Cena od: 762 zł
(1295 DKK)
Cena od: 353 zł
(599 DKK)
Cena od: 88 zł
(149 DKK)
Pasażerowie
Wybierz formę płatności
Opłata: 0 zł
Opłata: 15 zł
DotPay
Opłata: 0 zł
PayPal

Podsumowanie: 0 zł (0 DKK)

Uwaga: Ceny w systemie elastycznym (Flexi). Podana cena stanowi najniższą, możliwą do uzyskania cenę biletu promowego. O końcowej cenie biletu decyduje termin rejsu oraz data złożenia rezerwacji. Do każdej aktywnej rezerwacji zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 300 DKK, cena biletu obejmuje opłaty portowe i paliwowe.

Płatność w PLN (zł), przelewem lub PayPal na polskie konto bankowe.

Dane kontaktowe (osoba zamawiająca)


* Pole oznaczone * musi zostać wypełnione.

Uwagi: Ceny podane w DKK, każdorazowo przeliczane są na PLN (zł) wg kursu sprzedaży Banku Pekao, z dnia sprzedaży. Ceny w systemie elastycznym, o cenie biletu decyduje data złożenia rezerwacji. Płatność w PLN (zł). Możliwe zmiany lub zwrot zakupionego biletu według opłat manipulacyjnych ustalonych przez przewoźnika.